Zespół

Kancelarię Denarium tworzą różnorodni, profesjonalni, zaangażowani w swoją pracę ludzie. Różnią nas wiek, doświadczenie, zainteresowania i sposób działania ale razem tworzymy zespół , który gotowy jest podjąć się nawet najtrudniejszej sprawy.

Oto kluczowe osoby Kancelarii Denarium.
Edyta Nowak - specjalista ds. windykacji

Posiada 10 letnie doświadczenie w branży windykacyjnej. W tym czasie zdobyła wiedzę z zakresu procesów windykacyjnych, negocjowania i zarządzania zespołem. W Kancelarii Denarium zajmuje się tworzeniem strategii windykacyjnej, negocjacjami z dłużnikami. Praca jest dla niej pasją dlatego wykonuje ją z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. 
Prywatnie interesuje się muzyką i zarządzaniem zasobami ludzkimi.Edyta Dudek - specjalista ds. marketingu

Studiowała grafikę komputerową w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Doświadczenie reklamowo-marketingowe nabywała w trakcie pracy w Agencji Reklamowej oraz na licznych szkoleniach z marketingu i konferencjach. Działa reklamowo podczas różnych wydarzeń kulturowych, sportowych i rozrywkowych. Prywatnie interesuje się fotografią.Radca Prawny Marcin Niemczyk

Ukończył studia na Wydziale Zamiejscowym Prawa i Nauk o Gospodarce Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli. Swoje doświadczenie nabywał w kancelarii prawnej , której podstawowym profilem działalności była obsługa prawna przedsiębiorców m.in. z branży budowlanej, transportowej, motoryzacyjnej, wodociągowo-kanalizacyjnej. Specjalizuje się w szczególności w prawie gospodarczym, prawie cywilnym oraz prawie pracy. W Kancelarii Denarium zajmuje się obsługą prawną spraw na etapie sądowym, spraw odszkodowawczych i pomocą prawną dla osób indywidulanych . Jest młodym prężnie działającym radcą prawnym, który swoją pracę traktuje jako pasję i misję.
Prywatnie interesuje się sportem.


Adwokat Łukasz Tutaj 

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Swoje doświadczenie nabywał w trakcie obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, gospodarczym oraz handlowym. W Kancelarii Denarium zajmuje się obsługą spraw na etapie sądowym oraz pomocą prawną dla osób indywidualnych. Jego doświadczenie i wiedza pozwalają na kompleksowe spojrzenie na daną sprawę. 


//// STRONA W BUDOWIE ////